KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9513274
nr 951 3274
Josef Öberg
(1890-1967), Sverige
Blandteknik, Josef Öberg (1890-1967), Stockholm, signerad, 30x40
Josef (Jocke) Öberg, svensk bildkonstnär född 1890, död 1967.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 mars 2015
kl 20:58:48
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
Josef Öberg
Läs mer om Josef Öberg